Telepartner Sp. z o.o.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

strona firmy: www.telepartner.pl

Zmniejsz koszty połączeń z firmą Telepartner!

Koszty połączeń z roku na rok rosną u największych dostawców połączeń. Na całe szczęście możemy temu przeciwdziałać, wybierając zupełnie nowego i atrakcyjnego dostawcę połączeń internetowych. Marka Telepartner jest odpowiedzią na nasze potrzeby, ponieważ oferuje nam bardzo tanie połączenia internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim zakresem usług tej firmy!

Wybierając markę Telepartner, możemy liczyć zarówno na dostęp do standardowej telefonii komórkowej, jak i do rozwiązań związanych z telefonią internetową. Każda z nich ma swoje plusy, które zaczynają się od atrakcyjnych cen połączeń. Połączenia internetowe są oczywiście o wiele tańsze, lecz jest to oczywiste. Dzięki dostępowi do telefonii internetowej dajemy sobie także więcej komfortu podczas wykonywania połączeń przez Internet.

Oprócz usług związanych stricte z połączeniami telefonicznymi, do naszej dyspozycji jest także opieka nad hostingiem, dostęp do atrakcyjnych szablonów WordPress a także kantor internetowy, który daje nam dostęp do atrakcyjnych kursów walut w zakresie ich kupna i sprzedaży.